Снежният ужас и в двете посоки по АМ Тракия продължава. По

...
Снежният ужас и в двете посоки по АМ Тракия продължава. По
Коментари Харесай

Слушатели на Радио Фокус за кошмара по АМ Тракия: Изминали сме 50 км за 4 часа, С електрическа кола сме и батерията се изтощава 

Снежният смут и в двете направления по Автомагистрала " Тракия " продължава. 

" По Автомагистрала " Тракия " пътуването е кошмарно! Разделителната ивица - военната линия, е тунела " Троянови врата ". В 2 часа сме тръгнали от " Църна маца " - не знам какъв брой е часа, само че още не сме стигнали тунелите, има най-малко 5-6 километра, на изхода на Ихтиман сме. Това описа в ефира на Радио " Фокус " наш слушател.

Оказва се, че господин Ангелов е минал близо 50 км за 4 часа. 

" Баровците свободно си минават през аварийната лента и моето предложение е да се солат камери, тъй като когато има потребност от кола за спешна помощ, пожарна или полицейски екип - от къде да минат тази хора, с цел да окажат първа помощ ", споделя той.

Най-кошмарното е, че пътуващите нямат информация какво се случва, споделя слушателят ни. 

" Защо структурите в държавата които имат отношение към пътищата не дават настояща информация къде има тапи и от къде може да мине човек. Ние сме като хамстера, който върти колелото, само че не знае за какво го върти и ние седим тук, само че не знаем за какво седим ", споделя попадания в снежния капан човек.

" Просто пъплим по Автомагистрала " Тракия " в посока София. Преди " Троянови врата " тъкмо. Минали сме 6 км. за час и половина. Ние сме с електрическа кола и батерията се изтощава. Вали мощно казано, пръска. Пътя е чист не е заледено, няма поледица. ", това оповестява слушателка на Радио " Фокус " , която пътува по магистралата към столицата.
Източник: varna24.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР